Sprzedamy Twoją nieruchomość
maksymalnie w trzy miesięce!

Dobrze trafiłeś, jesteś w dobrych rękach!

Zarób nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych więcej ze sprzedaży swojego mieszkania i zyskaj cenny czas

ZARÓB NAWET DO KILKUDZIESIĘCIU TYSIĘCY ZŁOTYCH WIĘCEJ ZE SPRZEDAŻY SWOJEGO MIESZKANIA I ZYSKAJ CENNY CZAS

Chcesz sprzedać nieruchomość, ale:

1

Nie masz doświadczenia w sprzedaży mieszkań, nie czujesz się mocny
w negocjacjach

2

nie masz wystarczająco dużo czasu, aby odbierać dziesiątki telefonów od zainteresowanych i pokazywać mieszkanie

3

chcesz mieć pewność, że wszystkie kwestie natury formalno-prawnej zostaną dopilnowane

4

jesteś świadomą osobą i zdajesz sobie sprawę, że sprzedaż i zakup nieruchomości to prawdopodobnie transakcje, na których najwięcej stracisz lub zarobisz w swoim życiu

5

Twoje obowiązki zawodowe pochłaniają Cię na tyle mocno, że nie masz głowy do zajmowania się sprzedażą mieszkań

6

chcesz osiągnąć maksymalnie najwyższy zysk ze sprzedaży swojej nieruchomości w możliwe najkrótszym czasie

To już nie muszą być Twoje zmartwienia!

Doskonale wiemy, że najważniejszą walutą jest czas.

Umów się na niezobowiązującą rozmowę

Co zyskujesz, podejmując
z nami współpracę?
 • Dziesiątki cennych godzin, które poświęciłbyś na tworzenie oferty, robienie zdjęć, odbieranie telefonów, pokazywanie nieruchomości zainteresowanym itp.
 • Profesjonalne wsparcie specjalistów - sprawdzamy stan prawny Twojej nieruchomości i dbamy o bezpieczeństwo prawne transakcji.
 • Pewność, że negocjuje dla Ciebie osoba, która z tego żyje i robi to na co dzień.
 • Nie musisz stresować się trudnymi rozmowami o cenie.

Otrzymujesz gwarancję tego, że nad całym procesem czuwają zaufani eksperci, którzy znają się na swojej pracy.

Dlaczego akurat z nami warto współpracować?

  • Jestesmy specjalistami rynku nieruchomości. Do swojej pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie, z dbałością o każdego klienta, ze znajomością specyfikacji rynku.
  • Działamy w tej branży od 2014 roku - naprawdę wiemy, co robimy.
  • W swoim zespole mamy licencjonowanych pośredników PFRN (POLSKA FEDERACJA RYNKU NIERUCHOMOŚCI), którzy każdego dnia poszerzają swoją wiedzę. To daje Ci pewność, że Twoim mieszkaniem zajmuje się osoba, która jest w tym kierunku wykształcona i zaangażowana.
  • Naszym celem jest dać Ci wartość i autentycznie pomóc. Stawiamy na długofalową współpracę.
  • Zawsze pobieramy prowizję tylko od jednej strony transakcji. Dzięki temu masz pewność, że reprezentujemy tylko Twoje interesy podczas całego procesu i negocjujemy cenę wyłącznie dla Ciebie.
  • Średnio 40.000 zł oszczędzają na przebiegu całego procesu klienci, którzy podejmują z nami współpracę przy sprzedaży swojego mieszkania.
  • Twoje mieszkanie sprzedamy w ciągu maksymalnie 3 miesięcy w 90% przypadków, osiągając możliwie najwyższą do uzyskania cenę.
  • Nasze działania są nastawione na pomoc. Zdajemy sobie sprawę, że wyniki osiągane przez naszych klientów są najlepszym lustrem dla naszych działań.

Jak przebiega proces sprzedaży za naszym pośrednictwem?

Spotykamy się w Twojej nieruchomości

Ustalamy Twoje potrzeby i wspólne cele. Przeprowadzamy wstępną analizę Twojej nieruchomości pod kątem jej potencjału rynkowego, parametrów technicznych i prawnych.

Dokonujemy wyceny Twojej nieruchomości

Uwzględniamy jej wszystkie cechy. W estymowaniu ceny sprzedaży osiągamy dokładność na poziomie 97%. Jest to możliwe dzięki współpracy z zaufanym rzeczoznawcą majątkowym oraz pogłębionym analizom statystycznym.

Prezentujemy nieruchomość potencjalnym nabywcom

Precyzyjnie selekcjonujemy składane przez nich oferty adekwatnie do Twoich oczekiwań.

Wspólnie z Tobą wybieramy formę współpracy

Uwzględniamy przy tym zarówno Twoje oczekiwania, jak i nasze rekomendacje.

Przygotowujemy ofertę do sprzedaży obiektu

W zależności od potrzeb i formy współpracy przeprowadzamy home staging, organizujemy profesjonalną sesję fotograficzną, wykonujemy wirtualny spacer 3D, nagrywamy film promocyjny lub wideo z drona.

Przeprowadzamy proces negocjacji

Wybieramy najatrakcyjniejszą ofertę cenową, z korzyścią dla Ciebie.

Prowadzimy pogłębioną analizę sytuacji

Sprawdzamy wnikliwie stan techniczny nieruchomości, sytuację prawną, podatkową, podstawę nabycia, weryfikujemy księgę wieczystą oraz wszelkie niezbędne dokumenty.

Dbamy o marketing oraz pozycjonujemy ogłoszenie w wynikach wyszukiwania

Jako jedna z niewielu firm w branży nieruchomości, poza dodawaniem Twojej oferty do portali ogłoszeniowych, skutecznie wykorzystujemy szeroki wachlarz narzędzi dla reklamodawców.

Kompletujemy dokumenty niezbędne do podpisania umowy sprzedaży

Realizujemy transakcję u zaufanego notariusza, który dba o bezpieczeństwo stron transakcji, przeprowadzając akt notarialny w atrakcyjnej cenie.

5 BONUSÓW, KTÓRE OD NAS OTRZYMUJESZ W CENIE USŁUGI

Wykonamy wirtualny spacer po Twojej nieruchomości (standardowy koszt usługi od 500 zł netto). Dzięki temu potencjalny kupiec będzie mógł „przespacerować się” po Twoim mieszkaniu online, sprawdzić wymiary nieruchomości bez wychodzenia z domu, zwizualizować oraz zaplanować aranżację mieszkania. To jeden ze skuteczniejszych sposobów sprzedaży.

Nakręcimy i zmontujemy film promocyjny Twojej nieruchomości (standardowy koszt usługi z montażem od 1000 zł netto). Odpowiednio przygotowany film sprzedażowy wyróżni się wśród setek ofert tekstowych, dzięki czemu Twoje mieszkanie trafi do większej liczby potencjalnych klientów.

Wykonamy home staging nieruchomości (standardowy koszt usługi od 500 zł netto), podnosząc jej wizualną atrakcyjność.

Zorganizujemy profesjonalną sesję fotograficzną z udziałem fotografa specjalizującego się w robieniu zdjęć nieruchomości (standardowy koszt usługi od 350 zł netto).

Masz możliwość skorzystania konsultacji z nami w trakcie trwania najmu. Są one wliczone w cenę. (Standardowy koszt usługi od 350 zł netto za godzinę.)

Przygotowanie przez nas oferty to prawie 3 tysiące złotych, które bierzemy na siebie! 

Katarzyna Krepel
Katarzyna Krepel
2021-05-31
Dziękuję za poświęcony czas, cenne rady i wskazówki. To już kolejny raz, kiedy mogłam liczyć na Państwa w kwestii wynajmu mieszkania. Są Państwo jednym z niewielu podmiotów na naszym rynku nieruchomości, którym zależy i na najemcy, i na właścicielu lokalu. Pracujecie Państwo z obydwiema stronami tak, by każda była zadowolona z wynajęcia mieszkania. Serdecznie za to dziękuję.
Ghost Girll
Ghost Girll
2021-05-25
Bardzo serdecznie polecam współpracę z Induo House. Wrażenia jak najbardziej pozytywne oraz szybkie załatwienie sprawy wynajmu:)
krzysztof ciszewski
krzysztof ciszewski
2021-05-22
Niezawodni, godni polecenia!
Diana Burlachuk
Diana Burlachuk
2021-05-14
Jestem mega zadowolona ze współpracy. Polecam od całego serca
Adrian Hebda
Adrian Hebda
2021-05-06
Jak najbardziej polecam współpracę z Induo House 🙂 Cały proces wynajmu wraz z formalnościami trwał tylko tydzień, a w obecnych czasach to bardzo dobry wynik 🙂
Катерина Пазэвска
Катерина Пазэвска
2021-05-02
Wynajem mieszkania na ul. Atenska. Od całego serca podziękowania dla Pana Marka Bieńko. Polecam bo agencja pracuje profesjonalnie, rzetelnie i szybko. Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem
Ewa Widelska
Ewa Widelska
2021-04-14
Z pełnym przekonaniem i prawdziwą przyjemnością chciałabym polecić Induo i współpracę z panem Markiem, który oprócz tego, że jest profesjonalistą, okazał się serdecznym i kulturalnym człowiekiem. Pomagał w wynajmie mojego mieszkania w marcu 2021, co nie było łatwe w aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości. Wielokrotnie aktualizował ogłoszenie na portalach, bardzo pomocny okazał się stworzony przez niego spacer wirtualny po wynajmowanej nieruchomości. Pan Marek wziął na siebie wszystkie kontakty z klientami, pokazywanie mieszkania w dogodnych dla nich porach, co z racji na dużą odległość między miejscem zamieszkania a lokalizacją wynajmowanego lokalu było niezmiernie wygodne. Co dwa dni otrzymywałam aktualizację sytuacji i ustaliśmy wspólnie dalsze kroki. Zajął się również formalno-prawną stroną wynajmu. Dzięki Induo znalazłam godną zaufania i sympatyczną wynajmującą.
Norbert Bolek
Norbert Bolek
2021-04-12
Udało się wynająć mieszkanie w trudnym okresie za dobrą cenę i w miarę szybko. Bardzo sprawna obsługa formalności i pośrednictwo w kontakcie z przyszłym Najemcą. Polecam.
ewa jedrasik
ewa jedrasik
2021-04-09
Wspaniale współpracowało mi się z panem Markiem z firmy Induo House. Właściwie to wszystko zrobił za mnie pan Marek. Pełen kunszt w swojej profesji. Polecam bardzo pana Marka!!!
Beata Troc
Beata Troc
2021-04-08
Bardzo polecam współpracę z tym biurem .Korzystam z ich pośrednictwa od wielu lat i zawsze jestem bardzo zadowolona. Super kontakt, rzetelnie przygotowana umowa ,sprawnie wynajęte mieszkanie. W trakcie trwania umowy firma zawsze służy pomocą, jest w ciągłym kontakcie czy wszystko przebiega prawidłowo. Po prostu profesjonaliści.
REKOMENDACJE

Zobacz, co mówią o nas inni

Ewelina Owczarek

OFFICE MANAGER

Kilka lat temu odeszłam z pracy systemowej i zajęłam się własnym rozwojem osobistym. Moje życie zmieniło się o 180°. Wszystko, czego do tej pory doświadczyłam, pomogło mi odkryć samą siebie, to kim jestem, jaka jestem i dokąd chcę zmierzać. Te doświadczenia ukształtowały mnie jako człowieka, pokazały mi moją siłę i ile jeszcze mogę osiągnąć. Ta droga doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem teraz i gdzie zawsze chciałam być.

Dzięki temu poznałam wspaniałych ludzi, którzy są – tak jak ja – pełni pasji do tego, co robią, chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Są moimi przyjaciółmi, ludźmi z którymi chcę iść przez życie zawodowo i prywatnie.

Uwielbiam pomagać innym, jest to moja osobista misja. 😊  Czerpię z tego ogromną satysfakcję, jak również spełniam się jako człowiek.

W INDUO HOUSE chcę również spełniać marzenia ludzi poszukujących swojego „miejsca na Ziemi”. To firma o usługach najwyższej jakości na rynku nieruchomości w Polsce. Tworzą ją ludzie, którzy podzielają moją wizję życia – są otwarci, pełni świetnych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań. W tej pracy cenię sobie świetną atmosferę, jaką tworzy cały zespół, ich doświadczenie, i profesjonalizm. Każdego dnia robimy coś innego, codziennie mamy inne zadania i kontakt z nowymi osobami. Nie możemy narzekać na monotonię – i to właśnie jest w tym najfajniejsze. A zadowolenie klienta – bezcenne. 😊

Prywatnie jestem mamą dwójki prawie dorosłych już synów.

Krzysztof Bieńko
DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Aktywność zawodową rozpocząłem w 2007 roku, łącząc pracę zawodową ze
studiami. Dzięki temu dzieliłem wiedzę teoretyczną zdobytą na uczelni z
praktyką, która bez wątpienia mnie ukształtowała oraz pomogła
zdobyć wiele ciekawych doświadczeń.

Poznałem wielu wspaniałych ludzi, którzy byli dla mnie inspiracją, pomagając mi zdobyć cenną wiedzę i
umiejętności.

We współpracy z innymi osobami stawiam na partnerstwo, ponieważ to buduje dobry zespół i potrafi wyłonić wspaniałych liderów.

U innych cenię sobie otwartość, szczerość, pozytywne nastawienie
oraz szukanie najlepszych rozwiązań, aby osiągać wyznaczone cele.

Prywatnie jestem miłośnikiem sportu, ponieważ uwielbiam grać w piłkę, jeździć na rowerze, biegać, chodzić po górach i pływać łódką po
naszych pięknych jeziorach Mazurskich. Gram też na gitarze, gdy tylko
mam na to czas. Moje serce zarezerwowane jest dla tej najpiękniejszej, której również czasem coś zagram. 🙂

Marek Bieńko

MANAGER

Na co dzień bardzo istotny jest dla mnie rozwój osobisty, dzięki któremu nieustannie doskonalę samego siebie. Poprzez ciągły rozwój oraz zdobywane doświadczenie moja pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów w branży nieruchomości ma coraz lepszą jakość.

Kiedy trafiłem do zespołu INDUO HOUSE, bardzo spodobały mi się przejrzyste schematy pracy w firmie oraz jakościowe i etyczne podejście do klienta.

Przez wiele lat aktywności zawodowej związany byłem z pracą w korporacjach, w których zarządzałem podległymi zespołami. Brakowało mi tam jednak przestrzeni do działania, swobody podejmowania decyzji, jak również szybkiego wdrażania pomysłów oraz reagowania na problemy w sposób naturalny – nie proceduralny.

Łatwość nawiązywania relacji z innymi oraz umiejętność dostosowywania się do nowych sytuacji spowodowała, że postanowiłem odejść z korporacji.

Dzięki pracy w nieruchomościach czuję, że mam realny wpływ na kształtowanie siebie oraz struktur firmy. Jest mi tu po prostu dobrze. 🙂

W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem i ojcem kilkuletniego synka – Michała. Rodzina jest dla mnie obecnie największą pasją, a wychowanie Michała codziennym wyzwaniem, ponieważ oboje z żoną intensywnie pracujemy, aby wychować pod naszym wspólnym dachem mądrego i uczciwego człowieka.

Syntia Zimecka

HR SPECIALIST

W INDUO HOUSE tworzę dział rekrutacji oraz jestem odpowiedzialna za wszystkie kwestie dotyczące HR. Swoje działania w INDUO HOUSE łączę z pracą w PROMEDICA 24, gdzie także odpowiadam za rekrutacje wewnętrzne.

Zanim rozpoczęłam pracę w branży rekrutacyjnej, która od zawsze mnie interesowała, wcześniej swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam w sprzedaży. Reprezentując firmę PZU, zajmowałam się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych, życiowych, emerytalnych i inwestycyjnych. Praca ta głównie opierała się na realizacji celów i obsłudze klienta. Nauczyłam się, że to klient jest najważniejszy, jego oczekiwania i potrzeby.

Dobrze zrobiona analiza i odpowiednie badanie potrzeb to już połowa sukcesu. Ważnym aspektem jest indywidualne podejście do każdego klienta i tego się trzymam w obecnej pracy.

Rekrutując, pamiętam o tym, że każdy jest inny i traktuję to jako wartość dodaną. Różnorodne osobowości oraz odmienne talenty i umiejętności dają wiele możliwości do tworzenia zgranego, wzajemnie uzupełniającego się zespołu.

Wolne chwile lubię spędzać na świeżym powietrzu, długie spacery z mężem to coś co uwielbiam i sprawia mi radość. Moją pasją jest sport, regularne treningi zagościły w moim życiu na dobre. Dobra książka i do tego filiżanka kawy pozwalają mi przenieść się do innego świata pobudzając moją wyobraźnię. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina.

Mateusz Zimecki
CEO, FOUNDER

W codziennej pracy skupiam się na realizacji mojej osobistej misji, a INDUO HOUSE to jej czyste ucieleśnienie. Jest nią tworzenie możliwie najlepszego środowiska do rozwoju dla wszystkich współpracowników naszej organizacji oraz dostarczanie najlepszych jakościowo, komplementarnych usług na rynku nieruchomości w Polsce. 

Z rynkiem nieruchomości jestem związany od 2014 roku.  Posiadam tytuł licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 23550 nadany przez PFRN (Polską Federację Rynku Nieruchomości) oraz ukończyłem studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na kierunku „Wycena Nieruchomości”.

Prywatnie moją największą pasją jest sport, który zagościł w moim życiu na dobre i mogę przyznać, że jestem od niego pozytywnie uzależniony. 🙂

Na przestrzeni lat zdobywania doświadczenia zarówno w pracy zawodowej, jak i sporcie widzę wiele podobieństw oraz analogii. Regularne uprawianie sportu nieuchronnie kształtuje charakter, a także wzmacnia fundamentalne cechy pomagające osiągnąć sukces w życiu, takie jak: konsekwencja, determinacja w dążeniu do celu, cierpliwość. Nauki wyniesione z wieloletniego uprawiania aktywności fizycznej staram się przenosić do codziennych praktyk w biznesie i życiu zawodowym.